Київ, вул. Багговутівська, 23, тел. +38 (050) 519 85 91

Jshopping Cart

+38 (050) 519 85 91
Стандартне та нестандартне приєднання сонячних електростанцій

Стандартне та нестандартне приєднання сонячних електростанцій

Стандартне та нестандартне приєднання сонячних електростанцій

Зазвичай, згідно до договору з енергопостачальною організацією, потужність приєднання не перевищує 5-10 кВт. Тому при встановленні мережевої сонячної електростанції для «зеленого» тарифу досить часто виникає потреба в збільшенні ліміту. Для цього Вам необхідно звернутися до своєї енергопостачальної організації та оформити заяву про приєднання.

Разом з заявою на приєднання додаються:

1) копія документа, який підтверджує право власності чи користування будинком або земельною ділянкою;

2) ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування будинків та земельної ділянки;

3) копія паспорта або довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання;

4) техніко-економічне обґрунтування (за наявності).

Залежно від значення електричної потужності, що Вам потрібна, та відстані від точки приєднання до місця забезпечення потужності розрізняють два типи приєднання:

Стандартне приєднання

· електрична потужність становить до 50 кВт включно та відстань по прямій лінії не перевищує 300 метрів.

Стандартне приєднання диференціюється за ступенем потужності:

Перший ступінь - До 16 кВт включно;

Другий ступінь - Від 16 кВт до 50 кВт включно.

Нестандартне приєднання:

· електрична потужність перевищує 50 кВт або відстань по прямій лінії перевищує 300 метрів.

Точка приєднання має бути розташована у межах Вашої земельної ділянки. Фактично точкою приєднання є місце встановлення лічильника електроенергії.

За точку забезпечення потужності приймається найближча точка в діючих електричних мережах енергопостачальника. Цією точкою може виступати точка в повітряній лінії, трансформаторна підстанція або розподільний пункт. При цьому напруга в точці забезпечення повинна обов’язково відповідати ступеню напруги в точці приєднання. Напруга для підключення сонячних електростанцій приватних домогосподарств – 0,4 кВ.

Строк надання процедури збільшення ліміту залежить від типу приєднання та відраховується з моменту оплати вартості приєднання. Для стандартного приєднання процедура може тривати до 30 календарних днів, а для нестандартного – не більше 120 днів (для сонячних електростанцій потужністю до 160 кВт).

У нас Ви можете замовити сонячну електростанції «під ключ». За необхідності фахівці Solartec надають консультацію щодо збільшення дозволенної потужності приєднання відповідно до вимог та порядку отримання «зеленого» тарифу, а також проведуть орієнтовний розрахунок вартості підключення.