Київ, вул. Багговутівська, 23, тел. +38 (050) 519 85 91

Jshopping Cart

+38 (050) 519 85 91
Вартість приєднання до електричних мереж на 2019 рік. Калькулятор вартості

Вартість приєднання до електричних мереж на 2019 рік. Калькулятор вартості

14 лютого 2019
Вартість приєднання до електричних мереж на 2019 рік. Калькулятор вартості

Згідно до законодавства України, величина номінальної потужності сонячних електростанцій приватних домогосподарств не повинна перевищувати потужності, що визначена договором про приєднання. Зазвичай, дозволеної потужності недостатньо для встановлення сонячної електростанції, тому виникає необхідність збільшення даного ліміту.

Послуга збільшення дозволенної потужності приєднання надається електропостачальними організаціями на платній основі!

Вартість приєднання до електричних мереж формується Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Так з 22 січня 2019 року набрали чинності Постанови НКРЕКП, що затверджують вартість стандартного та нестандартного приєднання на 2019 рік. Дана постанова діє для всіх операторів систем розподілу.

За словами НКРЕКП, прийняття ставок плати за приєднання сприятиме забезпеченню можливості визначення вартості послуги з приєднання на етапі планування створення бізнесу, забезпечить рівноправний доступ до електричних мереж та посилить позиції України в рейтингу сприятливості ділового середовища Світового Банку «Doing Business», що дозволить залучити додаткові інвестиції в економіку нашої держави.

Для розрахунку вартості підключення до електромережі НКРЕКП розробили онлайн калькулятор, за допомогою якого можна отримати відповіді на такі питання: скільки орієнтовно буде коштувати послуга приєднання; в які терміни відбудеться приєднання; яка відповідальність оператора системи розподілу за невчасне надання послуги.

Скористатись сервісом можна за посиланням на офіційний сайт НКРЕКП.

Даний калькулятор надає орієнтовний розрахунок вартості з урахуванням місця розташування, потужності приєднання, категорії надійності електропостачання, напруги приєднання та кількості фаз. Остаточний розрахунок вартості послуги зі приєднання буде зазначений в проекті договору про приєднання, який оператор системи розподілу надасть замовнику у разі надходження від нього офіційної заяви на приєднання до електричних мереж.

Компанія Solartec надає послуги з встановлення сонячних електростанцій «під ключ». За потреби наші фахівці нададуть Вам консультацію щодо збільшення дозволенної потужності приєднання відповідно до вимог та порядку отримання «зеленого» тарифу, а також проведуть орієнтовний розрахунок вартості підключення.